PM5-A7R110AC Bivar LED Panel Mount Indicators IP67 Blk Al Red 7mm 630nm 600mcd Smoked
Part Nnumber
PM5-A7R110AC
Description
LED Panel Mount Indicators IP67 Blk Al Red 7mm 630nm 600mcd Smoked
Producer
Bivar
Basic price
BIVAR Product Category: LED Panel Mount Indicators RoHS:  Details Illumination Colour: Red Mounting Style: Nut and Washer Termination Style: Screw Terminal Mounting Hole Size: 8.1 mm Lens Colour/Style: Smoked Forward Voltage: 110 VAC LED Size: 7 mm Wavelength/Colour Temperature: 630 nm Packaging: Bulk Brand: Bivar Luminous Intensity: 600 mcd Factory Pack Quantity: 10
Following Parts
Random Products
(keyword PM5-A7R110AC Bivar LED Panel Mount Indicators IP67 Blk Al Red 7mm 630nm 600mcd Smoked)